Centrum Szkoleń
i Certyfikacji WSG

Zobacz naszą ofertę! Formularz zgłoszeniowy

Aktualności

 • 20 lipiec 2017

  LETNIA AKADEMIA WIZAŻU

 • 17 lipiec 2017

  Weź LOS w swoje ręce!

  ZNAJDŹ SZCZĘŚLIWY  - ZYSKASZ 15% ZNIŻKI!

  Już od poniedziałku 3 lipca 2017 r. do 15 września 2017 r. na naszej stronie znajdziecie Państwo kursy i szkolenia oznaczone symbolem  uprawniającym do 15% zniżki. Wystarczy sprawdzać naszą stronę w poszukiwaniu znaku  przy opisach kursów i szkoleń objętych kampanią.

  Szczegóły oraz regulamin kampanii: http://www.certyfikaty.wsg.byd.pl/id,111/programy-znizkowe

 • 7 lipiec 2017

  Ochrona Informacji Niejawnych

  Pracujesz w Służbach Mundurowych lub w innej placówce masz kontakt z informacjami niejawnymi? A może interesujesz się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem informacji niejawnych?

  Zapraszamy na Akademię z zakresu

  OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH

  Termin: od października 2017 r.

  Zajęcia w Akademii mają podnieść kwalifikacje osób, które w swojej pracy mają kontakt z informacjami niejawnymi. W szczególności pozwalają przygotować się kandydatom na pełnomocników ds. ochrony informacji niejawnych do pełnienia służby lub pracy na tym stanowisku oraz pracownikom pionów ochrony. Osoby zatrudnione na tych stanowiskach będą mogły ugruntować i usystematyzować swoją wiedzę oraz skorzystać z konsultacji z praktykami, w tym także pracownikami służb specjalnych. Podstawowym celem studiów jest przekazanie wiedzy niezbędnej do pracy w pionach ochrony, w tym na stanowisku pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych.

  UWAGA! Dla osób posiadających wyższe wykształcenie istnieje możliwość uzyskania świadectwa studiów podyplomowych po spełnieniu wymagań określonych przez Studium Podyplomowe WSG.

  Koszt: 2 800 zł.

Partnerzy

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  Budynek C, pokój C001

 • centrum@byd.pl

 • 52 567 00 68

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI