Centrum Szkoleń
i Certyfikacji WSG

Zobacz naszą ofertę! Formularz zgłoszeniowy

Aktualności

 • 6 październik 2017

  Baza Usług Rozwojowych

  Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu środków unijnych w ramach projektu Regionalny Fundusz Szkoleniowy- usługi rozwojowe dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego i ich pracowników  nr RPKP.08.05.01-04-0001/017, przeznaczonych na szkolenia dla Państwa pracowników.

  Termin rekrutacji na usługi związane z rozwojem kadry Waszych przedsiębiorstw będzie podawany na bieżąco.

  Wnioski o udzielenie wsparcia mogą składać mikroprzedsiębiorstwa, małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej https://uslugirozwojowe.tarr.org.pl/aktualnosc-16-ogloszenie_o_naborze_wnioskow.html

  Do wsparcia w ramach projektu kwalifikują się wnioski o dofinansowanie obejmujące usługi rozwojowe wpisane do Bazy Usług Rozwojowych, dostępnej pod adresem www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl

  Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy jest jedną z instytucji wpisanej do BUR, które uzyskały pozytywną akredytację ze strony Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z wsparcia w ramach projektu!

 • 6 październik 2017

  AutoCAD (poziom podstawowy) - 16.10.-15.11.2017 r.

  Chcesz nauczyć się pracy na programie projektowym AutoCAD? Myślisz o karierze projektanta CAD, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz w codziennej pracy wykorzystać zdobytą na kursie wiedzę i umiejętności? Zapisz się już dziś na kurs:

  AUTOCAD – POZIOM PODSTAWOWY

  Termin: 16.10. - 15.11.2017 r.

  Celem kursu jest zapoznanie uczestników z filozofią oraz sposobem tworzenia i edycji rysunków za pomocą programu AutoCAD. Uczestnicy kursu zdobywają umiejętności w zakresie obsługi programu AutoCAD oraz podstawy tworzenia rysunku technicznego i dokumentacji technicznej.

  Koszt:
  - 650 zł,
  - student/absolwent WSG: 550 zł.

 • 5 październik 2017

  Gospodarka magazynowa - 21-22.10.2017 r.

  Interesują Cię procesy związane ze sprawdzaniem dostaw, rozładunkiem i przyjęciem ładunku do magazynu? Chcesz nabyć umiejętności z zakresu obsługi ładunków w magazynie, manipulacji i transportu wewnętrznego, utrzymania, konserwacji i okresowej?

  Już dziś zapraszamy na kurs:

  GOSPODARKA MAGAZYNOWA

  Termin: 21 - 22.10.2017 r.

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z pojęciami związanymi z gospodarką magazynową oraz z technicznym uzbrojeniem i przebiegiem podstawowych procesów zachodzących w magazynach. Uczestnicy nabędą umiejętności sporządzania dokumentacji magazynowej oraz przeprowadzania inwentaryzacji. Dowiedzą się o rodzajach odpowiedzialności materialnej w magazynach oraz o rodzajach magazynów, prawidłowym zagospodarowywaniu magazynów, przepisach i warunkach magazynowania, środkach wyposażenia magazynowego oraz wydajności i kosztach magazynowania. Dodatkowo uczestnicy zostaną zaznajomieni z podstawową wiedzą z zakresu sterowania zapasami magazynowymi.

  Koszt:
  - 380 zł,
  - student/absolwent: WSG 342 zł.

Partnerzy

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  Budynek C, pokój C001

 • centrum@byd.pl

 • 52 567 00 17

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI